Войти
Закрыть

Інформація про Леоніда Костянтиновича Каденюка

Новини / Музей авіації та космонавтики

19 листопада 1997 року з стартового комплексу В-39 космічного центру ім.Кенеді на мисі Канаверал (США) стартував космічний корабель багаторазового використання«Space Shuttle» - «Columbia» для виконання місії STS-87.
До складу міжнародного екіпажу космічного корабля «Columbia» входили чотири американські астронавти, астронавт з Японії та громадянин України Леонід Каденюк. Леонід Каденюк - не тільки перший льотчик-космонавт незалежної України, він перший з українців, який здійснив політ на кораблі багаторазового використання типу «Space Shuttle». Основним завданням Л.Каденюка під час польоту було виконання сумісного українсько-американського біологічного експерименту.

ЧЦЮТ ім. Л. К. Каденюка запрошує до занять у гуртках

Новини

   


ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ЮНИХ ТЕХНІКІВ ІМ. Л. К. КАДЕНЮКА

проводить набір дітей в гуртки       


        Авіамоделювання                                            Судномоделювання

       Радіоелектронного конструювання                        Автотрасового моделювання

     Космічного моделювання                                    Основ космонавтики
                   

        Фотостудії «Погляд»                                           Світ астрономії
                                         

          Дизайн                                                   Програмування


Перемога вихованки фотостудії "Погляд"

Новини

Протягом березня - квітня 2019 року відбулись міський та обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2019». У фестивалі взяла участь Волощук Катерина (гімназія №7, 8 клас) - вихованка фотостудії "Погляд Чернівецького центру юних техніківв імені Л. К. Каденюка під керівництвом Миколи Олексійовича Ємельянова.
За результатами міського та обласного етапу Волощук Катерина посіла І місце і увійшла до команди Чернівецької області та представила свою роботу на фінальному етапі.
З 04 по 06 червня 2019 року в м. Миколаїв відбувася фінальний (очний) етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2019».

Я і моє дозвілля

Новини

04 червня 2019 року в рамках Дня захисту дітей на базі ФОК "Олімпія" відбулась промоакція "Я і моє дозвілля".
В промоакції взяли участь Віталій Васильович Яценко, Олександр Іванович Павлюк, Ігор Віталійович Олійник, Олександр Валентинович Солонецький, Микола Олексійович Ємельянов, Максим Сергійович Руснак, Максим Вікторович Козак - керівники гуртків Чернівецького центру юних техніків імені Л. К. Каденюка.
На даному заході діти могли ознайомитись не тільки з виставкою робіт вихованців закладу, а також були проведені показові виступи, майстер класи.

Нагородження переможців

Новини

31 травня 2019 року у Музеї авіації та космонавтики Чернівецького центру юних техніків імені Л. К. Каденюка відбулося підбиття підсумків 2018/2019 навчального року.. Слова подяки вихованцям гуртків за високі здобутки, перемоги у конкурсах, змаганнях, виставках різного рівня висловили Віталій Васильович Яценко, директор ЧЦЮТ ім. Л. К. Каденюка та Косило Ольга Ігорівна, керівник гуртків "Дизайн", "Майбутні моделісти".
Переможці конкурсів, виставок та змагань були нагороджені грамотами та дипломами.


Фоторепортаж пів-марафону "Я біжу"

Новини

19 травня 2019 року в м. Чернівцях відбувся пів-марафон "Я біжу". 
Згідно програми спортивного заходу, всі охочі зможуть пробігти містом дистанцію 21, 10, п’ять і два кілометри. Також заплановані благодійний забіг та дитячі старти (100, 500 і 1000 метрів).
На даному заході побували вихованці фотостудії "Погляд" Чернівецького центру юних техніків імені Л. К. Каденюка під керівництвом Миколи Олексійовича Ємельянова. 
Фоторепортаж вихованців фотостудії "Погляд" додається. 

Фоторепортаж фотостудії "Погляд"

Новини

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. 
Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом
Свято не передбачає обов’язкових заходів окрім одягання вишиванки. 
Хоча протягом всієї історії заходу з ініціативи студентів, школярів, громадських та культурних діячів проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки.
Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно просто вчинку – просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом з тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.
Фоторепортаж фотостудії "Погляд" з Дня вишиванки додається.

Фінал Всеукраїнського конкурсу проектів з інформатики «Весела наука»

Новини

11 травня 2019 року в місті Одеса відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу проектів з інформатики «Весела наука». Конкурс проводиться Одеською школою-ліцеєм «Чорноморський».
Всього у конкурсі взяли участь понад 500 учасників, з яких п’ятеро вихованців фотостудії «Погляд» Чернівецького центру юних техніків імені Л. К. Каденюка. 
До десятки фіналістів у номінації «Фото»  увійшла  робота «Кольорові мрії» вихованки фотостудії «Погляд» Пшеничка Поліна (гімназія №1, 6-А клас) під керівництвом Микола Ємельянова.
Фінал конкурсу передбачав захист проектної роботи, який відбувався в актовій залі школи-ліцею «Чорноморський»

Чемпіонат України з автомодельного спорту

Новини

19 – 21 квітня 2019 року на базі ЧОЦНТТУМ відбувся Чемпіонат України з автомодельного спорту, трасові моделі. 
У  Чемпіонаті України взяли участь 26 учасників з 5 областей. Команду міста Чернівці представляли 4 вихованців гуртка «Автотрасове моделювання» Чернівецького центру юних техніків імені Л. К. Каденюка (керівник О. П. Кіка).
За результатами Чемпіонату команда ЧЦЮТ ім. Л. К Каденюка виборола ІІІ місце та була нагороджена бронзовим кубком.
У особистій першості в класі моделей «G-12st» посів Беженар Євген (СЗЗСО №22, 7-В клас) - ІІ місце.
Вітаємо з перемогою!
В будущее В прошлое

Навигация