File sape_code_include.php not found.

» Керівники гуртків

 
 
 

Керівники гуртків

Керівники гуртків

 

                                                                   

                                                     Авіамоделювання - Олійник Ігор Віталійович

                                                           (майстер з авіамоделього спорту)

  

                                                                 
                                            Авіамоделювання - Солонецький Олександр Валентинович

                                                       (кандидат в майстри з судномодельного спорту)

 

                                                                 
                                             Судномоделювання - Павлюк Олександр Іванович

                                                (кандидат в майстри з судномодельного спорту)

                                                                              
                                           Автотрасове моделювання - Токарюк Віктор Петрович

                    (майстер з автомодельного спорту, вихованець гуртка "Автотрасове моделювання")

 

                                                                    
                                                    Автотрасове моделювання - Кіка Олександр Петрович
                                          (вихованець гуртка "Програмування")

                                                                  

                                                 Основи космонавтики - Яценко Віталій Васильович

                                        (кандидат фізико-математичних наук, керівник гуртка - методист,
                                                Переможець (І ступеню) Всеукраїнського конкукрсу
                                                    педагогічної майстерності "Джерело творчості"

                                                    в номінації "Керівник гуртка", 2006 р, 2017 р.)
                                                        http://yatsenko1955.blogspot.com

 

                                                                   
                                             Радіоелектронне конструювання - Козак Максим Вікторович 
                                      (вихованець гуртка "Радіоелектронне конструювання")
                                                        
                                                                    
                                              Радіоелектронне конструювання - Руснак Максим Сергійович
                                     (канд. в майстри з судномодельного спорту,
                          вихованець гуртків "Судномоделювання" та "Радіоелектронне конструювання")

                                                                                  

                                                    Програмування - Алексєєва Ірина Олександрівна

 

                                                               
                                                               Дизайн - Косило Ольга Ігорівна
                                  (керівник гуртка - методист, Переможець (ІІІ ступеню) Всеукраїнського конкукрсу
                                педагогічної майстерності "Джерело творчості" в номінації "Керівник гуртка", 2014 р.)
                                                              https://olyakosilo.blogspot.com
                                                     
                                                                       

                                                 Фотостудія "Погляд" - Ємельянов Микола Олексійович