Include files from root directory is denied

» Музей авіації та космонавтики

 
 
 

Інформація про Леоніда Костянтиновича Каденюка

Автор: Наталя Мельничук от 31-01-2018, 15:15, посмотрело: 11 060

0 19 листопада 1997 року з стартового комплексу В-39 космічного центру ім.Кенеді на мисі Канаверал (США) стартував космічний корабель багаторазового використання«Space Shuttle» - «Columbia» для виконання місії STS-87.
До складу міжнародного екіпажу космічного корабля «Columbia» входили чотири американські астронавти, астронавт з Японії та громадянин України Леонід Каденюк. Леонід Каденюк - не тільки перший льотчик-космонавт незалежної України, він перший з українців, який здійснив політ на кораблі багаторазового використання типу «Space Shuttle». Основним завданням Л.Каденюка під час польоту було виконання сумісного українсько-американського біологічного експерименту.

Категория: Новини / Музей авіації та космонавтики

 

музей авіації та космонавтики

Автор: Наталя Мельничук от 6-03-2013, 21:02, посмотрело: 1 231

0

музей авіації та космонавтики 2 жовтня 1999 року, майже через два роки після польоту Леоніда Каденюка, на День міста Чернівці, був відкритий і почав діяти музей авіації та космонавтики.
Ця подія зібрала величезну аудиторію гостей та мешканців міста.
Серед почесних гостей – перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк, заступник Генерального директора Національного космічного агентства України (НКАУ) Едуард Кузнєцов, делегації з Польщі, м.Києва.
Честь перерізати стрічку, відкриваючи Чернівецький музей авіації та космонавтики, випала голові Обласної державної адміністрації Теофілу Бауеру, першому льотчику - космонавту незалежної України Леоніду Каденюку та міському голові Миколі Федоруку.
Експозиція музею авіації та космонавтики складається з двох постійно діючих розділів, та експозицій, що розгортаються з приводу відзначення різноманітним подіям.

Категория: Музей авіації та космонавтики