File sape_code_include.php not found.

» » Торгове судно «Поет»

 
 
 

Торгове судно «Поет»

Автор: Наталя Мельничук от 24-10-2015, 15:25, посмотрело: 634

0
Торгове судно «Поет»     1980 - Торгове судно «Поет» з 34 членами екіпажу вирушило з Філадельфії в Порт-Саїд і безслідно зникло.
Філадельфія (англ. Philadelphia [ˌfɪlədɛlfiə]) - один з найстаріших міст США, п'ятий за величиною населення місто країни і найнаселеніший місто штату Пенсільванія, із населенням 1526006 жителів (згідно з переписом 2010 року). Населення агломерації разом з передмістями складає 6034678 жителів. Розташований на річці Делавер біля узбережжя Атлантичного океану.
Філадельфія багата історією і культурою. В історичній частині міста дотепер панує атмосфера маленького і тихого містечка, яким була і Філадельфія, і інші колоніальні міста під час утворення держави Сполучені Штати Америки.
Філадельфія - це один з найбільших промислових, фінансових та культурних центрів США. Протягом усієї своєї історії вона вважалася одним з найбільш поліетнічних міст Америки: італійські та ірландські, східноєвропейські та азіатські громади жили пліч-о-пліч з численним чорним населенням міста, багато з представників якого припадають нащадками втекли сюди за часів громадянської війни між Північчю і Півднем.
Заснований в 1682 році Вільямом Пенном. Має прізвисько «Місто братської любові» (Φιλαδέλφεια грецькою мовою означає 'братолюбство'), це пов'язано з тим, що місто засноване переселенцями, що належали до протестантської громаді квакерів (у США і зараз його неофіційно називають Квакертаун - 'місто квакерів'). У 1776 році у Філадельфії Другий континентальний конгрес тринадцяти північноамериканських штатів прийняв Декларацію незалежності. У 1781 році, під час війни за незалежність 1775-1783 років Філадельфія стала столицею «з'єднаних колоній», а в 1790-1800 роках - тимчасовою столицею США, найбільшим містом Північної Америки).
Одним з відомих мешканців міста був Бенджамін Франклін.

Категория: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.