File sape_code_include.php not found.
 
 
 

Союз-1

Автор: Наталя Мельничук от 23-04-2013, 22:43, посмотрело: 944

0

[thumb=left]http://kytkvarc.org.ua/uploads/posts/2013-04/1366746213_images.jpg

«Союз-1» — перший радянський пілотуючийй космічниий корабель серії «Союз», запущений на орбіту 23 квітня 1967 року. На борту «Союза-1» знаходився єдиний космонавт, Герой Радянського Союза інженер-полковник Володимир Михайлович Комаров, який загинув під час приземлення апарату. Дублером Комарова в цьому польоті був Юрій Оексійович Гагарін.
Програма польоту передбачала не тільки перше випробування корабля серії в піотуючому режимі, але й одразу перше в світі зіткнення пілотуючих корабів з запускаючим кораблем «Союз-2» з екіпажем Биковський, Єлісєєв, Хрунов і перехід через відкритий космос останніх двох для повернення на «Союзі-1», в якому для них були установлені друге і третє індивідуальні крісла-ложементи. Несправний на «Союзі-1», старт однотипного другого корабля Союз-2А був відмінений, що врятувало життя його екіпажу.
Несправності почались одразу після виходу корабля «Союз-1» на орбіту: не розкрилась одна з двох панелей сонячних батарей, корабель став потребувати дефіцит електроенергії. Внаслідок цієї несправності політ був достроково припинений, і корабель (досить успішно) зійшов з орбіти на посадку. Але, вже після входження в щільні шари атмосфериы, на заключній ділянці приземлення відбулась відмова парашутної системи, яка призвела до катастрофи та загибелі космонавта. Це був перший випадок загибелі екіпажуа космічного корабля в польоті.

Категория: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.