Include files from root directory is denied

» » «Союз-11»

 
 
 

«Союз-11»

Автор: Наталя Мельничук от 30-06-2013, 18:24, посмотрело: 859

0

«Союз-11»   1971 року відбулась катастрофа пілотуючого космічного апарату «Союз-11». Весь екіпаж загинув.«Союз-11» — пілотуючий космічний корабель серії «Союз», який доставив перший екіпаж на орбітальну станцію «Салют-1».(екіпаж «Союз-10» також удачно стикувався з орбітальною станцією, але із-за пошкодження стиковочного агрегату не зміг перейти на її борт). Космонавти загинули при поверненні із-за відсутності у них скафандрів при розгерметизації спускаючого апарату.Вихід на орбіту, зближення та стиковка з станцією «Салют-1» пройшли в штатному режимі, 7 червня 1971 року екіпаж приступив до розконсервації станції і роботі на орбіті.
Під час першого входу на станцію екіпаж помітив, что повітря сильно задимлене. Після ремонту вентиляційної системи космонавти провели наступні доби в спускачому апараті, очікуючи регенерації повітря.
Після цього екіпаж приступив до запланованих робіт. Перебування на станції було продуктивним та включало ТВ-зв'язок з емлею. Але на 11-й день відбулось вигорання, та було прийнято рішення прикратити політ і залишити станцію. В зв'язку з цим було відмінено спостереження з орбіти за взльотом ракети Н-1.
По закінсченню строка робіт, 29 червня 1971 року, «Союз-11» став готуватися до спуску. При закритті люка тривав горіти транспарант «Люк відкритий». Припустили поломку датчика на обрізі люка, екіпаж заблокував його та провірив герметичність скидом тиску в побутовому відсіку.
В кабіні «Союза-11» були вимкнені всі передатчики та приймачі. Плечові ремені у всіх трьох членів екіпажу були відстібнуті, а ремені Добровольского переплутаны та застібнутий тільки верхній поясовий замок. Один із двох вентиляційних клапанів знаходився у відкритому положенні. Цей клапан відкривається при парашутуванні для вирівнювання забортного атмосферного тиску в спускаючому апараті.

Інших відхилень від норми спеціалісти не знайшли.

«Союз-11»

 

 

 

Категория: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.