Include files from root directory is denied

» » Pontiac Firebird

 
 
 

Pontiac Firebird

Автор: Наталя Мельничук от 25-02-2018, 17:54, посмотрело: 168

0
1970 - Розпочато випуск другого покоління Pontiac Firebird.
Pontiac Firebird - автомобіль, що випускався концерном General Motors з 1967 по 2002 роки. Firebird був представлений на ринок в тому ж році, що подібна з ним модель Chevrolet Camaro. Обидва ці автомобілі створені на одній базі Pony Car і мають великий список взаємозамінних вузлів і агрегатів. У тому ж році був представлений також і Mercury Cougar.
У ці автомобілі здебільшого встановлювалися двигуни типу V8, вироблені різними підрозділами концерну GM. В більшості своїй, двигуни для Firebird виробляло підрозділ Pontiac до 1977 року, ці автомобілі наділялися двигунами з багатьох заводів. З 1982 року було прийнято рішення встановлювати виключно двигуни виробництва GM.
Дизайн першого покоління Firebird походив на пляшку «кока-коли». На відміну від Chevrolet Camaro, у Firebird бампера були інтегровані в дизайн передка, а задні «рубані» фари були запозичені з дизайну Pontiac GTO. Моделі кабріолет і купе пропонувалися аж до 1970 року. Спочатку цей автомобіль був як би «втішним призом» для Pontiac, який хотів робити двомісний спортивний автомобіль власного дизайну на основі свого концепту Banshee. Але General Motors побоялися, що в такому разі з'явиться пряма внутрішня конкуренція з Chevrolet Corvette. В результаті було прийнято рішення дати Pontiac загальну платформу з Chevrolet, названу F-body. Трохи засмутившись через такого рішення вищого менеджменту, Pontiac взяв надану базу і почав її переробляти як з точки зору дизайну, так і з точки зору інженерних рішень.

Категория: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.