File sape_code_include.php not found.

» » 82-га церемонія вручення премії «Оскар»

 
 
 

82-га церемонія вручення премії «Оскар»

Автор: Наталя Мельничук от 8-03-2018, 10:36, посмотрело: 176

0
2010 — відбулася 82-га церемонія вручення премії «Оскар» за заслуги в галузі кінематографа за 2009 рік у театрі Кодак у Лос-Анджелесі.
82-га церемонія вручення премії «Оскар» за заслуги в області кінематографа за 2009 рік відбулася 7 березня 2010 року в Театр «Кодак» у Лос-Анджелесі. Церемонія відбулася не як зазвичай в кінці лютого, а на початку березня, оскільки з 12 по 28 лютого 2010 року в канадському місті Ванкувері проходили Зимові Олімпійські ігри. Номінанти у 24 категоріях були оголошені 2 лютого 2010 року. Церемонію вели відомі актори Алек Болдвін та Стів Мартін
Абсолютним лідером за кількістю нагород, шість з дев'яти номінацій, став фільм режисера Кетрін Бігелоу «Володар Бурі». Кетрін Бігелоу стала першою жінкою за всю історію «Оскара», яка отримала нагороду за режисерську роботу. Фільм «Аватар», який також брав участь у дев'яти номінаціях, був удостоєний премії тільки в трьох категоріях. Цього разу номінантів на головний приз у категорії «Найкращий фільм» було не п'ять, а десять. Це було зроблено для того, щоб такі касові фільми, як «Аватар» та інші, мали шанс потрапити в почесну номінацію. Актриси Сандра Баллок та Мо'Нік, а також актори Джефф Бріджес та Крістоф Вальц, які були вже удостоєні премій «Золотий глобус» і Премія Гільдії кіноакторів США у 2010 році, отримали нагороди в тих самих категоріях за ті ж фільми. Нагородою за внесок у кінематограф були відзначені 14 листопада 2009 актриса Лорен Беколл, кінорежисер Роджер Корман і кінооператор Гордон Вілліс. А нагороду імені Ірвінга Тальберга отримав кінопродюсер Джон Каллі
82-га церемонія вручення премії «Оскар» транслювалася американською телевізійною мережою ABC, церемонія тривала 3 години 37 хвилин і за цей час її переглянуло 41,62 мільйони глядачів США.
Театр «Долбі» (англ. Dolby Theatre, раніше відомий під назвою «Кодак») — театр у Лос-Анджелесі, що відкрився 9 листопада 2001 року і з тих пір став постійною ареною проведення церемонії вручення премії «Оскар». Будівництво театру спонсорувала американська компанія «Eastman Kodak», що вклала в проект 75 млн доларів, аби театр отримав її ім'я, однак у лютому 2012 року через скрутне фінансове становище компанії вона відмовилась спонсорувати театр і він був перейменований.Театр може вмістити близько 3400 осіб, а його сцена є однією з найбільших у США. Академія кінематографічних мистецтв і наук орендує театр за тиждень до проведення церемонії, а в інший час там проходять концерти, шоу та вручення інших нагород. Іноді приміщення театру орендують для проведення більш світських заходів, наприклад, весіль.

Категория: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.