File sape_code_include.php not found.

» » Створили Громадянську кампанію «Пора!»

 
 
 

Створили Громадянську кампанію «Пора!»

Автор: Наталя Мельничук от 29-03-2018, 17:13, посмотрело: 90

0
2004 — в Україні створили Громадянську кампанію «Пора!».
«Пора?!» — назва двох громадських організацій, що діяли в Україні.
Пора! (чорна) та Пора! (жовта) — недержавні молодіжні організації, активні учасники Помаранчевої революції у листопаді-грудні 2004 року та подій, що їй передували.
Незважаючи на те, що це окремі організації, зовсім різні за структурами, способами фінансування тощо, у суспільстві довгий час їх не розрізняли. Цьому сприяло перш за все уникнення згадок про окремість у ЗМІ, щоб не склалося враження про розкол. У активістів обох рухів були намагання діяти спільно.
У листопаді 2003 року активісти майбутньої Чорної Пори провели 2 наради, на яких активно обговорювали питання назви організації. Було запропоновано близько 40 варіантів. У результаті, після довгих суперечок, погодились із назвою «Пора!». Однак, остаточно її затвердили на розширених зборах 8 березня. Назву «Пора!» придумав Олег Кирієнко, український емігрант з Греції.
У лютому 2004 року на одному з останніх семінарів, який відбувся у Тернополі, активісти Чорної Пори продемонстрували фокус-групу щодо назви «Пора!». Через одного з її учасників, Олега Яценка, інформація про назву потрапила у середовище Владислава Каськова, що використав її, покинувши займатись брендом «Хвиля свободи».
Через те, що агітматеріали Чорної Пори були чорно-білого кольору та надруковані на звичайних принтерах та ксероксах, організація згодом отримала неофіційну назву «Чорна Пора», що стало способом відрізняти її від іншої Пори, агітматеріали якої були роздруковані поліграфським способом і яка свою неофіційну назву «Жовта Пора» отримала за аналогією.

Категория: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.