File sape_code_include.php not found.

» » Показ серіалу «Даллас»

 
 
 

Показ серіалу «Даллас»

Автор: Наталя Мельничук от 2-04-2018, 17:31, посмотрело: 98

0
1978 — на американському телеканалі CBS почався показ серіалу «Даллас», який через неймовірну популярність із запланованого 5-серійного фільму переріс у кіноепопею, що тривала 13 років.
ЦБС Broadcasting Inc. (CBS) — американська телерадіомережа. Назва походить від Columbia Broadcasting System — попередньої юридичної назви компанії. Мережа з'явилася в 1928 році після того, як Уільям Пейлі придбав 16 радіостанцій. Під його керівництвом компанія стала однією з найбільших радіомереж в США, а згодом — однією з трьох найбільших телевізійних мереж США.
CBS володіє також однією з найбільших у світі бібліотек розважального контенту, що робить її бренд «очі» одним з найбільш пізнаваних у бізнесі. CBS іноді навіть називають «оком мережі», натякаючи на високу якість CBS-програмування.
Діяльність компанії охоплює практично всі галузі засобів масової інформації та розваг, у тому числі кабельне ТБ, публікації, радіо, місцеве телебачення, кіно, інтерактивні і соціально значимі ЗМІ.
Корпорація CBS включає: CBS Television Network, The CW, CBS Television Studios, CBS Global Group Distribution (CBS Studios International і CBS Television Distribution), CBS Consumer Products, CBS Home Entertainment, CBS Films, Showtime Networks, CBS Sports Network, POP (спільне підприємство CBS Corporation і Lionsgate), Smithsonian Networks, Simon & Schuster, CBS Television Stations, CBS Radio and CBS EcoMedia.
Визнаючи свій вплив, як одного з провідних світових медіа-компаній, CBS Corporation прагне використовувати свою владу для досягнення суспільного блага. Її прихильність до висвітлення новин, якості роботи з населенням та підтримки, соціальної реклами, різноманітності та соціально відповідального змісту у всіх своїх підрозділах зробили CBS надійним джерелом інформації.

Категория: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.