Include files from root directory is denied

» » Перша Колоніальна конференція

 
 
 

Перша Колоніальна конференція

Автор: Наталя Мельничук от 4-04-2018, 18:38, посмотрело: 6 010

0
1887 — в Лондоні розпочалася Перша Колоніальна конференція.
Імперські конференції (англ. Imperial Conferences, Колоніальні конференції до 1911 року) — періодичні зустрічі глав урядів самоврядних колоній та домініонів Британської імперії між 1887 і 1937 роками.
Імперським конференціям передували Колоніальні (1887—1907). Зібрання проводилися кожні 3-5 років з ініціативи одного або декількох зацікавлених урядів, зазвичай у них брали участь прем'єр-міністри. Порядок денний розроблявся на основі результатів попередніх дипломатичних перемовин між урядами-учасниками та містив політичні, військові, економічні питання, а також питання зовнішньої та внутрішньої політики імперії. Вестмінстерський статут 1931 року надав кожному домініону право самостійно вести зовнішню політику, а отже, і самостійно вирішувати питання участі в Імперській конференції.
Головою Імперської конференції призначався голова делегації тієї країни, де проводився захід. Усі делегації вважалися рівноправними, рішення приймалося лише за умови одноголосної підтримки всіх країн-учасниць. Разом з тим, переважну більшість конференцій було проведено в Лондоні (за винятком двох), і керівна роль уряду метрополії була безперечною.
Засідання Імперських конференцій були закритими, через прес-бюро передавалися у друк лише узгоджені комюніке та статті. Через декілька місяців видавалися рішення та резолюції, що були прийняті конференцією, а також загальний звіт з текстами окремих виступів делегатів. Рішення Імперських конференцій поділялися на три групи:
рішення, що оформлялися, як договори між всіма або декількома учасниками конференції (підписані уповноваженими депутатами від імені своїх урядів, вони підлягали наступній ратифікації на загальних засадах)
рішення, що оформлялися, як законодавчі акти британського парламенту або акти, прийняті законодавчими установами країн імперії — учасників конференції (розроблені на конференції, з часом, під час законодавчого процесу, за згодою зацікавлених сторін, вони могли бути змінені; саме так з'явився Вестмінстерський статут 1931 року — результат роботи Імперських конференцій 1926 і 1930 років)
рішення, що оформлялися, як рекомендації урядам домініонів (класифікувалися, як резолюції і не були обов'язковими до виконання).

Категория: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.