File sape_code_include.php not found.

» » Покинув групу Pink Floyd Сід Барретт

 
 
 

Покинув групу Pink Floyd Сід Барретт

Автор: Наталя Мельничук от 6-04-2018, 18:47, посмотрело: 374

0
1968 — групу Pink Floyd покинув засновник і ідейний натхненник Сід Барретт.
Ро?джер Кіт «Сід» Ба?рретт (англ. Roger Keith «Syd» Barrett) (6 січня 1946 — 7 липня 2006) — британський співак, гітарист, композитор, поет, художник та актор. Найбільш відомий як лідер та засновник англійського гурту Pink Floyd, який згодом змушений був покинути гурт через психічні захворювання, спричинені ускладненнями від прийому важких наркотиків.
Близько 7 років активної творчорсті як музиканта, за його участі записані 5 синглів, два альбоми разом Pink Floyd та два соло-альбоми, ще до того моменту, як він самоізолювався від громадськості більш ніж на 30 років.
Роджер Кіт Барретт народився 6 січня 1946 року в будинку № 60 по Ґліссон Роуд (англ. 60 Glisson Road), у відомому британському культурному осередку — Кембриджі в сім'ї середнього класу. Барретт був вже четвертою дитиною у сім'ї. Батько Роджера, Артур Макс Барретт (англ. Arthur Max Barrett), був видатним патологоанатомом і разом із своєю жінкою, Вінфред (англ. Winifred), усіляко підтримували музичні починання сина. Коли Барретту молодшому було 3 роки, сім'я переїхала на Гілс Роад 183 (англ. 183 Hills Road). Роджер Кіт здобув своє прізвисько «Сід» (англ. Syd) у 14-річному віці, яке мало зв'язок із старим місцевим кембриджським барабанщиком Сідом Барреттом (англ. Sid Barrett). Але щоб відрізнятись від свого тезки, він змінив написання на англ. "Syd".[2] Батько майбутнього засновника Pink Floyd помер від раку 11 грудня 1961 року, менш як за місяць до шістнадцятого дня народження наймолодшого сина. Після смерті чоловіка, Вінфред почала здавати в оренду кімнати квартирантам, у тому числі і майбутньому прем'єр-міністру Японії.[3] Роджер відвідував Кембриджширську середню школу для хлопчиків (англ. Cambridgeshire High School for Boys), яка зараз відома як Шестикласовий коледж Гілс Роад (англ. Hills Road Sixth Form College) у Кембриджі. Згодом, у 1964 році вступив до Кембервелльської школи мистецтв (англ. Camberwell art school) в Південному Лондоні, за рік до створення свого першого гурту. За час пре-Pink Floyd періоду він написав пісню «Effervescing Elephant», щоб грати на місцевих вечірках.

Категория: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.