File sape_code_include.php not found.

» » Міжнародна науково-практична конференція «Паперова творчість»

 
 
 

Міжнародна науково-практична конференція «Паперова творчість»

Автор: Наталя Мельничук от 25-10-2013, 22:32, посмотрело: 1 257

0

 Міжнародна науково-практична конференція «Паперова творчість»   З 18 по 20 жовтня у м. Москва проходила  Перша міжнародна науково-практична конференція «Паперова творчість».  Практика, ідеї, досвід» для викладачів , вчителів, методистів , педагогів позашкільної освіти , дитячих установ , будинків і палаців творчості, студій та гуртків, майстрів , творчих об'єднань і колективів. На конференції обговорювались актуальні питання та перспективи розвитку паперового творчості. Загалом на конференціі були присутні педагоги з 7 країн Європи та Азії. На виставці була можливість обмінятися накопиченим досвідом , вивчити і застосувати на практиці різноманітні теоретичних знання та ідеї , ознайомитись з інноваційними програмами та новими методиками навчання, різними технологіями роботи з папером з подальшим їх відпрацюванням на практиці. До уваги учасників конференції були представлені 25 доповідей, а також більше 100 майстер класів на вибір.
Серед російських матрьошок, самоварів були Косівські і Опішнянські іграшки та кераміка.
Також в рамках конференції було проведено очний етап міжнародного конкурсу «Паперова веселка ремесел» на яку по результатам заочного етапу конкурсу, були запрошені вихованці клубу юних техніків «Кварц» гуртка «Дизайн»: Олесик Анжела, Остафійчук Ганна і Косило Олексій та їх керівник Косило О.І.

 Міжнародна науково-практична конференція «Паперова творчість»   Міжнародна науково-практична конференція «Паперова творчість»   Міжнародна науково-практична конференція «Паперова творчість»   Міжнародна науково-практична конференція «Паперова творчість»   Міжнародна науково-практична конференція «Паперова творчість»

 

Категория: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.