File sape_code_include.php not found.

» » Відкритий міський конкурс з радіоелектронного конструювання «Радіоконструктор»

 
 
 

Відкритий міський конкурс з радіоелектронного конструювання «Радіоконструктор»

Автор: Наталя Мельничук от 5-03-2013, 01:24, посмотрело: 1 133

0

Відкритий міський конкурс з радіоелектронного конструювання «Радіоконструктор» 22 грудня 2012 року в клубі юних техніків «Кварц» відбувся відкритий  міський конкурс з радіоелектронного конструювання «Радіоконструктор». Конкурс проходив у двох вікових категоріях (до 15 років та з 15 до 18 років). В конкурсі прийняли участь 14 гуртківців з трьох  позашкільних навчальних закладів: КЮТ «Кварц» (керівники гуртків Олексій Марянін та Микола Ємельянов); МЦНТТУМ (керівник гуртка Іван Куцак), та ОЦНТТУМ (керівник гуртка Василь Нікуліца).
Конкурс складався з теоретичної та практичної частин. До теоретичної частини входили тестові запитання з радіоелектроніки. В процесі практичної роботи учасники конкурсу збирали пристрої з наборів радіодеталей. Суддівська колегія перевіряла роботоздатність зібраних пристроїв та фіксували час їх виготовлення.
За результатами конкурсу місця вибороли наступним чином:
у старшій віковій групі: І місце – Тарнавський Денис (КЮТ «Кварц», ЧПК);  ІІ місце – Балан Андрій (КЮТ «Кварц», ЗОШ №14) та  Руснак Максим (КЮТ «Кварц», ЧПК); ІІІ місце – Сандул Іван  (КЮТ «Кварц», ЧПК) та Мельничук Михайло (ОЦ НТТУМ);
у молодшій віковій групі: І місце – Титко Олександр (КЮТ «Кварц», ЗОШ №27); ІІ місце – Сафроній Богдан (ЗОШ №27)  та Степанов Роман (КЮТ «Кварц», СЗОШ №22,); ІІІ місце – Докторович Андрій (КЮТ «Кварц», гімназія №4)  та Гапей Артем (МЦ НТТУМ).
    Переможці конкурсу були нагороджені грамотами міського управління освіти  Чернівецької міської ради та Клубу юних техніків «Кварц».
Голова журі, методист ОЦ НТТУМ Василь Нікуліца, нагороджуючи переможців,  побажав дітям і в подальшому проявляти такий же інтерес до радіоконструювання.

 


Відкритий міський конкурс з радіоелектронного конструювання «Радіоконструктор»  Відкритий міський конкурс з радіоелектронного конструювання «Радіоконструктор»  Відкритий міський конкурс з радіоелектронного конструювання «Радіоконструктор»  Відкритий міський конкурс з радіоелектронного конструювання «Радіоконструктор»  Відкритий міський конкурс з радіоелектронного конструювання «Радіоконструктор»  Відкритий міський конкурс з радіоелектронного конструювання «Радіоконструктор»  Відкритий міський конкурс з радіоелектронного конструювання «Радіоконструктор»  Відкритий міський конкурс з радіоелектронного конструювання «Радіоконструктор»  Відкритий міський конкурс з радіоелектронного конструювання «Радіоконструктор»  Відкритий міський конкурс з радіоелектронного конструювання «Радіоконструктор»  Відкритий міський конкурс з радіоелектронного конструювання «Радіоконструктор»

 

Категория: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.