File sape_code_include.php not found.

» » Співпраця пришкільних таборів з КЮТ «Кварц, музеєм авіації та космонавтики

 
 
 

Співпраця пришкільних таборів з КЮТ «Кварц, музеєм авіації та космонавтики

Автор: Наталя Мельничук от 22-06-2015, 13:19, посмотрело: 622

0 Співпраця пришкільних таборів з КЮТ «Кварц, музеєм авіації та космонавтики    З 2 по 19 червня 2015 р. для дітей пришкільних таборів міста клуб юних техніків «Кварц» і музей авіації та космонавтики провели екскурсії з метою ознайомлення учнів з науково- технічною творчістю та досягненнями людства в засвоєнні Космосу.
За цей час заклад відвідало понад 1300 дітей та проведено 170 екскурсій по технічним гурткам Клубу юних техніків «Кварц» і музею авіації та космонавтики. 
За наслідками такої тісної співпраці загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів під час літніх канікул, діти в подальшому за власним бажанням та з цікавістю починають навчатись у гуртках різного напряму.
 
 
 

Співпраця пришкільних таборів з КЮТ «Кварц, музеєм авіації та космонавтики Співпраця пришкільних таборів з КЮТ «Кварц, музеєм авіації та космонавтики Співпраця пришкільних таборів з КЮТ «Кварц, музеєм авіації та космонавтики Співпраця пришкільних таборів з КЮТ «Кварц, музеєм авіації та космонавтики Співпраця пришкільних таборів з КЮТ «Кварц, музеєм авіації та космонавтики Співпраця пришкільних таборів з КЮТ «Кварц, музеєм авіації та космонавтики Співпраця пришкільних таборів з КЮТ «Кварц, музеєм авіації та космонавтики Співпраця пришкільних таборів з КЮТ «Кварц, музеєм авіації та космонавтикиСпівпраця пришкільних таборів з КЮТ «Кварц, музеєм авіації та космонавтики Співпраця пришкільних таборів з КЮТ «Кварц, музеєм авіації та космонавтики Співпраця пришкільних таборів з КЮТ «Кварц, музеєм авіації та космонавтики Співпраця пришкільних таборів з КЮТ «Кварц, музеєм авіації та космонавтики

 


Категория: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.